U bevindt zich hier: Vieringen Rooster van diensten  
 VIERINGEN
Komende diensten
Rooster van diensten
Faciliteiten rond de viering
Viering beluisteren

ROOSTER VAN DIENSTEN
 

Het Dienstenrooster voor de ambtsdragers en andere vrijwilligers wordt gemaakt door Jaap Bouwman. Dat betekent dat alle wijzigingen in groepen, data enz. voor de volgende schema's aan hem doorgegeven moeten worden.
Het rooster van diensten van de voorgangers wordt gemaakt door Aly Engberts en is ook hieronder te vinden.


Rooster van medewerkers

Het actuele rooster van medewerkers bij de vieringen is nu ook beschikbaar op de website.
U kunt het rooster hier downloaden als Excelfile. [17 KB]
Het is de bedoeling om dit schema up-to-date te houden door alle wijzigingen hierin door te voeren.

Wat doen bij ruilen en andere wijzigingen
Neem bij een wijziging de volgende actie:Stuur een e-mail aan de ouderlingen van dienst van de betreffende vieringen en stuur deze mail ook aan publiciteit@pknzeistwest.nl.

Wijzig ook het schema in de consistoriekamer. Elke week zullen de wijzigingen worden doorgevoerd in het rooster op de website.
De ouderlingen van dienst kunnen dit schema ook gebruiken voor op de liturgie.


 

Alle vieringen vinden plaats in het Kerkelijk Centrum en beginnen om 10:00 uur.
Als lokatie en/of tijd afwijken is dat aangegeven.


2018 Voorgangers

Datum  Aanvang  Predikant  Bijzonderheden 
18/mrt  10:00  Lydia Meiling  5e zondag 40-dagen tijd 
25/mrt  10:00  ROOS RITMEESTER  Palmzondag 
29/mrt  19:30  ELSBETH LITTOOIJ   Witte donderdag: Schrift & Tafel 
30/mrt  19:30  ELSBETH LITTOOIJ  Goede Vrijdag 
31/mrt  21:30   ELSBETH LITTOOIJ  Stille Zaterdag 
1/apr  10:00  ELSBETH LITTOOIJ  1e Paasdag 
8/apr  10:00  Hans Reediijk, Zeevang/Oudendijk    
15/apr  10:00  JAAP HUTTINGA   
22/apr  10:00  HENRIETTE VAN DUNNE   
29/apr  10:00  HUGO VLUG   
6/mei  10:00  NIENKE VAN ANDEL   
10/mei  9:30  Hemelvaartsdag: oecumenisch morgengebed Doopsgezinde Kerk   
13/mei  10:00  MARIEKE SILLEVIS  Schrift & Tafel 
20/mei  10:00  Anne-Marie van der Wilt  1e Pinksterdag 
27/mei  10:00  Kerkendag   
3/jun  10:00  MENDIE HOFMA   
10/jun  10:00  MARIAN VAN GIEZEN   
17/jun  10:00  Voorbereiding OMG groep   
24/jun  10:00  LIEKE WEIMA   
1/jul  10:00  HETTY BREDERO  Schrift & Tafel 
8/jul  10:00  GREET VAN T SLOT  afscheid Kinderkerk 
15/jul  10:00  GREET VAN T SLOT   
22/jul  10:00  CORJA MENKEN   
29/jul  10:00  Gertjaap Kardol   
5/aug  10:00  GREET VAN 'T SLOT   
12/aug  10:00  GREET VAN 'T SLOT   
19/aug  10:00  RENSKE ZANDSTRA   
26/aug  10:00    Schrift & Tafel 
2/sep  10:00     
9/sep  10:00    (Startzondag) 
16/sep  10:00  oecumenische Vredesdienst St. Josephkerk   
23/sep  10:00     
30/sep  10:00  Rianne vdr Nagel-Meter   
7/okt  10:00    Isra lzondag 
14/okt  10:00    Werelddiaconaat-zondag 
21/okt  10:00  Jaap Huttenga   
28/okt  10:00  Roos Ritmeester   
4/nov  10:00  Hans Reedijk  Gedachteniszondag 
11/nov  10:00    Schrift & Tafel 
18/nov  10:00  Elsbeth Littooij   
25/nov  10:00     
2/dec  10:00    1e Advent 
9/dec  10:00    2e Advent 
16/dec  10:00  (3e Advent)   Schrift & Tafel 
23/dec  10:00  Corja Menken  4e Advent 
24/dec  21:00  (Kerstnacht)   
25/dec  10:00    (1e Kerstdag) 
30/dec  10:00  Jan Minnema   
31/dec    Oudejaarsdag   geen dienst 



Printerversie