U bevindt zich hier: Vieringen Rooster van diensten  
 VIERINGEN
Komende diensten
Rooster van diensten
Faciliteiten rond de viering
Viering beluisteren

ROOSTER VAN DIENSTEN
 

Het Dienstenrooster voor de ambtsdragers en andere vrijwilligers wordt gemaakt door Jaap Bouwman (roosters@pknzeistwest.nl). Dat betekent dat alle wijzigingen in groepen, data enz. voor de volgende schema's aan hem doorgegeven moeten worden.
Het rooster van diensten van de voorgangers wordt gemaakt door Aly Engberts (preekrooster@pknzeistwest.nl) en is ook hieronder te vinden.


Rooster van medewerkers

Het actuele rooster van medewerkers bij de vieringen is nu ook beschikbaar op de website.
U kunt het rooster hier downloaden als Excelfile. [18 KB]
Het is de bedoeling om dit schema up-to-date te houden door alle wijzigingen hierin door te voeren.

Wat doen bij ruilen en andere wijzigingen
Neem bij een wijziging de volgende actie:Stuur een e-mail aan de ouderlingen van dienst van de betreffende vieringen en stuur deze mail ook aan publiciteit@pknzeistwest.nl.

Wijzig ook het schema in de consistoriekamer. Elke week zullen de wijzigingen worden doorgevoerd in het rooster op de website.
De ouderlingen van dienst kunnen dit schema ook gebruiken voor op de liturgie.


 

Alle vieringen vinden plaats in het Kerkelijk Centrum en beginnen om 10:00 uur.
Als lokatie en/of tijd afwijken is dat aangegeven.


2019 Voorgangers

Datum  Tijd  Predikant  Bijzonderheden 
6/okt  10.00 uur  Jaap Doolaard    
13/okt  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  Werelddiaconaat-zondag 
20/okt  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert   
27/okt  10.00 uur  Marian van Giezen   
3/nov  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  Gedachteniszondag 
6/nov  10.00 uur  geen dienst  Dankdag 
10/nov  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  (Schrift & Tafel) 
17/nov  10.00 uur  Marten Knevel   
24/nov  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert   
1/dec  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  1e Advent 
8/dec  10.00 uur  Corja Menken-Bekius  2e Advent 
15/dec  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  3e Advent (Schrift & Tafel) 
22/dec  10.00 uur  Marian van Giezen  4e Advent 
24/dec  21.30 uur  ds. T.C.M. Dronkert  Kerstnacht 
25/dec  10.00 uur  ds. T.C.M. Dronkert  1e Kerstdag 
26/dec  10.00 uur  geen dienst  2e Kerstdag 
29/dec  10.00 uur  Hans Reedijk   
31/dec    geen dienst  Oudejaarsdag 



Preekrooster 2020

Datum  Tijd  Predikant  Bijzonderheden 
1/jan  10:30  Tineke Dronkert  Nieuwjaarsdag: Oecumenisch Morgengebed 
5/jan  10:00  Tineke Dronkert   
12/jan  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
19/jan  10:00    Oecumenische dienst ivm. Gebedsweek in de Oosterkerk 
26/jan  10:00  Jaap Doolaard   
2/feb  10:00  Tineke Dronkert  Werelddiakonaat 
9/feb  10:00  Marten Knevel   
16/feb  10:00  Tineke Dronkert   
23/feb  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
26/feb    Tineke Dronkert  Aswoensdag: Oecumenische dienst 
1/mrt  10:00  Tineke Dronkert  1e zondag 40-dagen tijd 
8/mrt  10:00  Tineke Dronkert  2e zondag 40-dagen tijd 
15/mrt  10:00  Gert Landman  3e zondag 40-dagen tijd 
22/mrt  10:00  Tineke Dronkert  4e zondag 40-dagen tijd 
29/mrt  10:00  Tineke Dronkert  5e zondag 40-dagen tijd 
5/apr  10:00  Tineke Dronkert  Palmzondag 
9/apr  19:30  Tineke Dronkert  Witte donderdag: Schrift & Tafel 
10/apr  19:30  Tineke Dronkert  Goede Vrijdag 
11/apr  19:30  Tineke Dronkert  Stille Zaterdag 
12/apr  10:00  Tineke Dronkert  1e Paasdag 
19/apr  10:00  Roel Bosch   
26/apr  10:00  Alex Brinkman   
3/mei  10:00  Tineke Dronkert   
10/mei  10:00  Marian van Giezen   
17/mei  10:00  Elisabeth van Deventer   
21/mei  9:30  locatie nog niet bekend: waarschijnlijk Zeist West  Hemelvaartsdag: Oecumenisch Morgengebed 
24/mei  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
       
31/mei  10:00  Tineke Dronkert  1e Pinksterdag 
7/jun  10:00  Kerkendag Broedergemeente  Trinitatis - Oecumenische dienst 
14/jun  10:00  Hetty Brederoo-Reitsma   
21/jun  10:00  Arend van Baarsen   
28/jun  10:00  Tineke Dronkert   
5/jul  10:00  Tineke Dronkert  'overvliegen' 
12/jul  10:00  Mendie Hofma   
19/jul  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
26/jul  10:00  Tineke Dronkert   
2/aug  10:00  Gertjaap Kardol   
9/aug  10:00  Greet van 't Slot   
16/aug  10:00  Tineke Dronkert   
23/aug  10:00  Tineke Dronkert   
30/aug  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
6/sep  10:00  Roel Bosch  kanselruil 
13/sep  10:00  Tineke Dronkert  Startzondag 
20/sep  11:00  Tineke Dronkert  Vredeszondag - Oecumenische dienst Josephkerk 
27/sep  10:00  Hester van Dam-Pieters   
4/okt  10:00  Rianne van der Nagel-Meter  Isra lszondag 
11/okt  10:00  Tineke Dronkert  Werelddiakonaat 
18/okt  10:00  Tineke Dronkert  Schrift & Tafel 
25/okt  10:00  Jan Minnema  kanselruil 
1/nov  10:00  Tineke Dronkert  Allerzielen 
8/nov  10:00  Jaap Huttenga   
15/nov  10:00  Anton Stegeman   
22/nov  10:00  Tineke Dronkert  Voleinding 
29/nov  10:00  Tineke Dronkert  1e Advent 
6/dec  10:00  Tineke Dronkert  2e Advent 
13/dec  10:00  Tineke Dronkert  3e Advent: Schrift & Tafel 
20/dec  10:00  Arend van Baarsen  4e Advent 
24/dec  22:00  Tineke Dronkert  Kerstnacht 
25/dec  10:00  Tineke Dronkert  1e Kerstdag - Gezinsdienst 
27/dec  10:00  Elisabeth van Deventer   



Printerversie